Silver partner
1
Рік досвіду
3
Верифіковані рекомендації
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
17
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
9444
Останній візит на сайт
вчора
Я — професійний рієлтор, спеціалізуюся на купівлі, продажу та оренді нерухомості. Допомагаю клієнтам знайти найкращі рішення з урахуванням їхніх потреб і бюджету. Моя мета — зробити процес угоди максимально зручним, безпечним та вигідним для кожного клієнта.

Портфоліо реалізованих об’єктів (29)

  • продано
    Атланта
    70 000 $
    1 237 $/м²

    Романа Андріюка, 7а

    2 кімнати
    57 / 35 / 10 м²
    поверх 1 з 2
    8 міс. тому
    Продаж 2 кімнатної квартири у цегляному будинку з зовнішнім утепленням. 200 метрів від епіцентру. Асфальтована дорога. Двір закритого типу, своє парко-місце. облаштована зона барбекю. 57 метрів, окремі кімнати. Автономне газове опалення та тепла підлога. Усі меблі та техніка залишаються. Квартира з ремонтом по ціні чорнової. Телефонуйте, та записуйтесь на перегляд.
  • продано
    Атланта
    54 900 $
    1 525 $/м²

    Болгарська вул., 37

    1 кімната
    36 / 18 / 7 м²
    поверх 2 з 9
    6 міс. тому
    Пропоную до вашої уваги затишну 1-кімнатну квартиру, розташовану на 2 поверсі 9-поверхового цегляного будинку. Квартира з якісним ремонтом – охайна, світла та готова до заселення. Теплий цегляний будинок, середній поверх — зручно і комфортно, сучасний ремонт у приємних тонах, простора кімната та зручне планування. Ідеальний варіант для комфортного проживання або як вигідна інвестиція під оренду. Телефонуйте, відповім на питання, домовимось про перегляд.
  • продано
    Атланта
    49 500 $
    1 338 $/м²

    Варшавська вул., 33/7

    1 кімната
    37 / 19 / 7 м²
    поверх 3 з 5
    5 міс. тому
    Продаж 1 кімнатної квартири у цегляному будинку чеського проекту. 3 поверх, утеплена, АГВ, МПВ вікна. Висота стелі 2.7 метри. Гарна локація, поруч заклади освіти, торгівельні центри. Зупинки громадського транспорту, вокзал, ринок. Телефонуйте, домовимось про перегляд.
  • продано
    Атланта
    58 000 $
    1 381 $/м²

    Острозького вул., 17

    єВідновлення Замостя
    2 кімнати
    42 / 27 / 7 м²
    поверх 2 з 5
    4 міс. тому
    Продам 2 кімнатну квартиру на Ближньому Замості Цегляний будинок, комфортний 2 поверх — оптимальний варіант для сім’ї або під оренду. У кімнатах виконано косметичний ремонт. Замінені вікна, постелений ламінат. У санвузлі замінені стояки. Квартира тепла та доглянута. Локація — топ. Поруч центральний ринок, торговельний комплекс, через дорогу школа та дитячий садок. Зручна транспортна розв’язка — легко дістатися в будь-яку частину міста. Телефонуйте — з радістю відповім на всі запитання та домовимось про перегляд.
  • продано
    Атланта
    42 000 $
    1 235 $/м²

    Левка Лук'яненка вул. (Ватутіна), 54

    1 кімната
    34 / 17 / 7 м²
    поверх 1 з 9
    4 міс. тому
    Продаж 1 кімнатної квартири в утепленому будинку покращеного планування. Квартира не кутова, з просторою кухнею, кладовою та заскленим балконом. Замінені труби на подачу води. Вікна металопластикові. Високий цоколь. Квартира тепла ( будинок обладнаний насосами і датчиками температури). У будинку створено ОСББ, що активно працює по державним програмах для покращення благоустрою будинку та прибудинкової території. Район із розвиненою інфраструктурою, все необхідне у кроковій доступності: навчальні та медичні заклади, супермаркети, магазини, кафе та кав’ярні, спортивні зали та салони краси, дитячі та спортивні майданчики, зони для відпочинку біля затишного озера, зупинка громадського трансп...
  • продано
    Атланта
    80 000 $
    1 220 $/м²

    Агатангела Кримського вул., 48

    3 кімнати
    66 / 39 / 9 м²
    поверх 2 з 10
    5 міс. тому
    Продається 3-кімнатна квартира в районі Слов’янки! Світла та простора, з роздільними кімнатами та зручним плануванням — чудовий вибір для родини. 2-й поверх цегляного будинку — зручно і для молоді, і для людей старшого віку. Нова система АГВ (автономне опалення) — економія на комунальних Частково мебльована — можна заїхати одразу Район спокійний і комфортний для життя: поруч магазини, транспорт, школи та дитсадки. Телефонуйте — із задоволенням відповім на всі запитання!
  • продано
    Атланта
    81 000 $
    976 $/м²

    Левка Лук'яненка вул. (Ватутіна), 137-Б

    єОселя єВідновлення ЖК Східна Перлина
    3 кімнати
    83 / 45 / 15 м²
    поверх 10 з 11
    2016 рік побудови
    5 міс. тому
    Комфортна 2-рівнева квартира площею 83 м² — простір, у якому кожна деталь продумана для зручності та стилю. ✔ 3 кімнати: дві окремі спальні розташовані на другому рівні, що створює додатковий комфорт та приватність. ✔ Два санвузли: ванна та душова кабіна — зручно для сім’ї та гостей. ✔ Велика кухня з якісними кухонними меблями та вбудованою технікою: духовою шафою, газовою плитою, витяжкою та посудомийною машиною. ✔ Окрема гардеробна кімната та просторий зал із продуманим освітленням та великою кількістю розеток. ✔ Тепла квартира з індивідуальним опаленням (2-контурний газовий котел) та програматором, який контролює температуру і допомагає суттєво економити на комунальних платежах. ✔ Встанов...
  • продано
    Атланта
    48 000 $
    1 114 $/м²

    Замостянська вул. (50-річчя Перемоги), 8

    2 кімнати
    43 / 26 / 7 м²
    поверх 1 з 5
    6 міс. тому
    Двокімнатна квартира на Ближньому Замості. При бажанні можна використати у комерційних цілях. Будинок знаходиться на центральній алеї, доволі великий пішохідний трафік. Квартира на дві сторони, кімнати роздільні. Зроблений свіжий ремонт. Телефонуйте - залюбки відповім на Ваші запитання!
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00